Online Kuvertür Çikolata


El yapımı çikolata yapmak kulağa ne kadar da zor bir şeymiş gibi geliyor, değil mi? Size aksini söylesek hatta söylemekle yetinmeyip evinizde kolayca yapabileceğiniz bir çikolata tarifi versek, bize inanır mısınız? Evde çikolata yapmak kek yapmak gibidir. Gerekli malzemeleri ve ekipmanı temin etmeniz ve nasıl kullanacağınızı bildikten sonrası çocuk oyuncağı! Yeter ki siz oyunu kurallarına göre oynamaya özen gösterin.

Evde çikolata yapmanın temeli kuvertür çikolatadır. Şimdilik sadece büyük marketlerde bulabileceğiniz kuvertür çikolatalar halen daha olması gereken kakao oranını içerisinde barındırmıyor. Fiyatı ucuz tutmak uğruna marketlerde satılan sıradan çikolatalarda dahi daha fazla kakao oranı bulunan çikolatalar satılırken ucuz kuvertür çikolatalar evde çikolata yapanların istedikleri hazzı almalarına bir nebze engel oluyor. Size tavsiyemiz Callebaut, Belcolade veya Cacao Barry markalarından birini tercih etmeniz. Bulmakta zorluk çekerseniz sadececikolata.com imdada yetişiyor. Üstelik  ortalama 2 iş günü içerisinde kuvertürleriniz size ulaşmış oluyor.

İnternet üzerinden veya birçok yemek dergisinden çikolata tarifi bulmak kolay fakat başlangıç seviyesindeki amatör çikolata şeflerine önerimiz Roches Çikolatalardır. Nasıl mı? Roches çikolata yapımının tüm detayları için buraya tıklayın.Roches Nasıl Yapılır?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>