Kuvertür Çikolata ve Sonsuzluk


Çikolata, çikolata, çikolata, çikol… İnsanlığa verilmiş en büyük armağan belki de cennet habercisi. Böylesi bir nimetle ödüllendirilmişken neden bize sunulan, tabiri caizse dayatılan, çikolataları yemek zorunda olalım ki?

El yapımı çikolata nasıl yapılır? Çok mu zordur? HAYIR. Sadece denenmediğinden çok uzaktır bize, kulağa da oldukça zor gelir. İnsanlar çikolata yapımını o kadar çok fabrikasyon olarak algılamış ki bu algıyı kırmak oldukça güç fakat kıranlar da var.  Evde çikolata yapan amatör çikolata şefleri kuvertür çikolata ile diledikleri malzemeyle kendi damak türlerine göre çeşit çeşit çikolatalar yapıyorlar neden siz de evinizde çikolata yapmayasınız ki?

Hemen bir kuvertür çikolata alıp siz de çikolatanın sonsuz dünyasında yerinizi alın! alıp siz de çikolatanın sonsuz dünyasında yerinizi alın!
truffle cikolata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>