Kuvertür Çikolata ve Ramazan


İslam aleminin mübarek olarak nitelendirdiği, 11 ayın sultanı Ramazan ayı bu sene de birbirinden keyifli iftar yemeklerine ve sohbetlerine tabiri caizse ev sahipliği yapıyor. Malum Ramazan deyince akla ilk gelen tatlı Güllaç. İftarda ağırladığımız misafirlerimize hazırladığımız vazgeçilmez ramazan tatlısı güllaç yerine aynı pratiklikte bir tatlı hazırlamaya ne dersiniz?

Önerimiz tabii ki çikolata fakat el yapımı çikolata. Hem yapacağız bu yenilik ile misafirlerinizi şaşırtmış olacak hem de hazırladığını el yapımı çikolata ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakacaksanız!

El yapımı çikolata fikri aklınıza yattıysa öncelikle bir paket dilediğiniz türde kuvertür çikolata almalısınız. Sonrasında gerek sitemizde gerekse sadececikolata.com adresindeki çikolata tariflerinden birini kullanarak evinizde yeni bir ramazan tatlısı olarak çikolata yapabilirsiniz.

İşinizi kolaylaştırmak adına ROCHES YAPIMI ve TRUFFLE(trüf) YAPIMI olarak iki tarifin sadececikolata.com sitesinden linkini veriyoruz.

Kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>