Kuvertür Çikolata ve Arkadaşlık


Arkadaşlık aileden sonra insanın hayatındaki en önemliler sıralamasında en üst sırada. Peki böylesi bir öneme sahip insanların özel günlerinde onlara ne yapıyorsunuz? Kuru kuruna bir t-shirt veya bir pantolon mu alıyorsunuz? 2013 senesindeyiz ve böylesi hediyeler artık oldukça sıradan ve değersiz. “Düşünmen yeterli.” tepkisi sıradanlığının en açık göstergesi.

Sıradanlıktan öteye gitmek isteyen arkadaşlara önerimiz el yapımı çikolata. Nasıl mı? Bir önceki yazılarımızda anlatığımız gibi. Alın kuvertür çikolatanızı ilk denemeniz ise benmari usulü eritip polikarbonat çikolata kalıplarına dökün. Tabii ki yazdığımız kadar kolay bir işlem değil fakat emin olun çikolatanın lezzetinin yanında verilen emek oldukça kolay kalıyor. Unutmayın her şey gibi arkadaşlık da emek ister ve emeğinizi evde yaptığınız el yapımı çikolatalarınız ile arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

Kuvertür çikolata unutulmuş veya es geçilmiş arkadaşların özel günlerinden sonra gönül almak için kullanılabilenecek en özel gizli mutluluk silahı:) Bunu kullanmak sizin elinizde.

Afiyet olsun!

El Yapımı Truffle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>