Kuvertür Çikolata Online Satış


Çikolata tabiri caizse mutluluk bombası. Araştırmalara göre insanların yemekten keyif aldığı çikolataların paketlerini dahi gördüklerinde vücutlarında mutluluk hormonu salgılanmaya başlıyor. Böylesi bir nimetten insanların kendini sakınması kim bilir belki de günahtır. Çikolatadaki kakao oranı ne kadar fazlaysa mutluluk bir o kadar fazla olur çünkü kakao vücutta endorfin salımını tetikliyor.

Market raflarını süsleyen binbir çeşit çikolata sizi ne kadar mutlu ediyorsa; kuvertür çikolata kullanarak evde yaptığınız çikolatalar sizi raflardaki ucuz çikolata çeşidinin sayısının katları kadar mutlu edecektir, emin olun! Peki kuvertür çikolatayı nereden temin edeceksiniz? Size ufak bir sır vermek gerekirse ucuza kaçmamalısınız. Nedeni ortada kakao çekirdekleri bu denli pahalıyken 1 kilo kuvertür çikolatanın 15-16 lira olması size de garip gelmiyor mu?

Her işte olduğu gibi çikolata yapımında kullanılan kuvertür çikolataların da usta markaları var. Cacao Barry, Belcolade ve Callebaut gibi kuvertür çikolata markaları dünyaca ünlü çikolata şeflerinin gözdesi. Fakat bu markaları Türkiye’de bulmak oldukça zor. sadececikolata.com tüm bu zorlukları geride bırakarak sizlere gerçek mutluluğu online olarak sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>