Kuvertür Çikolata Neye İyi Gelir?


Liste çok uzun fakat tüm ağrılarınızın ilacı desek yeridir. Malum kuvertür çikolata evde çikolata yapmak isteyenlerin olmazsa olmazı. Dilediğiniz markadan, dilediğiniz türden aldığınız kuvertür çikolatayı benmari usulü eritmeden önce nasıl bir çikolata yapacağınıza karar vermelisiniz. Unutmayın mutfaktasınız ve özgürsünüz!

Gelelim kuvertür çikolata’nın nelere iyi geldiğine, çikolata başlı başına doğal nedensiz mutluluk hormonlarının salgılanmasını sağlar. Nedir bunlar? Melatonin, serotonin ve endorfin. Yediğimiz bazı yiyecekler bu hormonların salgılanmasını haliyle istemsiz bir mutluluğun yaşanmasını sağlar. Her şeyin başı sağlık ve sağlık da mutlulukla doğru orantılıysa demek ki Kuvertür Çikolatata her türlü derde deva :)
Evde yaptığınız çikolataların kakao miktarı çok olduğundan mutluluğu da çoktur. Çikolataları evinizde yapın, yiyin ve sevdiklerinize yedirin.
Afiyet olsun.

El yapımı çikolata

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>