Kuvertür Çikolata Nasıl Kullanılır?


Yeni bir kalp kazanmada veya kırılan bir kalbi onarmada kullanmak mümkün. Nasıl mı? Öncelikle kuvertür çikolatanızı dilediğiniz aromayla almanız gerekli. Almadıysanız sadececikolata.com adresinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Tercihim Cacao Barry marka kuvertür çikolatalar. Nedeni paketler küçük pul kuvertürleri içermekte ve bunun benmari usulünde zaman açısından oldukça büyük faydası. Benmari usulü çikolatamızı eritirken kullanacağımız yöntemin adı ve kabaca tarif etmek gerekirse; büyük bir kabın içerisine su koyup ateşe koymak ve tencereden daha ufak ısıya dayanıklı bir kabın veya tencerenin içerine kuvertür çikolataları koyup üzerine koymak. Daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Eritilmiş kuvertür çikolata nasıl kullanılır? Sorusuna geldik. Ve bu sorunun bir cevabı yok ünkü sınırlandırmak oldukça zor. İster çikolata kalıbına döküp istediğimiz şekillerde yiyebiliriz, istersek kalıba dökerken içlerine kuruyemiş koyabiliriz, istersek kalıba reçel bile koyup dilediğimiz aromayı katabiliriz. Ya da fırından yeni çıkmış krokanlar ile karıştırıp roches de yapabilirsiniz.
Pembe Kalp Çikolata Kutusu  3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>