Kuvertür Çikolata Kahve Dünyası


Çikolata tiryakileri gerçek çikolatanın tadını aldıktan sonra marketlerdeki çikolata reyonlarının önünden bile geçmiyorlar nedeni oldukça gerçek mutluluğun farkına varmaları. Gerçek çikolata yani el yapımı çikolataların içerisinde daha fazla kakao olduğundan damaktaki tadının yanında verdiği mutluluk da fabrikasyon çikolatalara kıyasla daha fazla.  Peki gerçek çikolatayı nereden bulacaksınız? Gerçek çikolatayı bulmanıza gerek yok kuvertür çikolata bulsanız yeterli sonrası sizin damak tadınıza kalmış. Çünkü gerçek çikolatayı siz yapacaksınız!

Kuvertür çikolatalar bitter, sütlü ve beyaz olmak üzere 3 ana çeşitte satılmaktadır. Sizin damak tadınıza hangisi hitap ediyorsa 1 kilo kuvertür çikolata alarak gerçek çikolataya haliyle gerçek mutluluğa erişmek sizin elinizde. Dilerseniz sevdiklerinize dilerseniz sevdiğinize yapın, el yapımı çikolatanın içine kattığınız sevgiden midir yoksa yüksek kakao oranından mıdır bilinmez ama şimdiye kadar yediğiniz en güzel çikolatayı bile unutturacak bir lezzet yaratıyor olacaksınız.

Kahve dünyası gerçek çikolatanın farkına varmış çikolata sevdalılarına hizmet etmeye devam ediyor. Kuvertür çikolatalar Kahve Dünya’larında satılmakta. Ulaşması bu kadar kolayken neden siz de gerçek mutluluğu yakalamıyosunuz? Kahve Dünyası kendi üretimi olan kuvertür çikolatarı satmaktadır kakao oranı ithal kuvertür çikolatara göre biraz daha azdır. Eğer beklediğiniz tadı bulamadıysanız Callebaut veya Belcolade marka kuvertür çikolatarı almanızı öneririz.
Kuvertür Çikolata Kahve Dünyası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>