Elit Kuvertür Çikolata


Kış kapıda! Sıcak çikolata kokularını siz de alıyor musunuz? Ya da yeni kalıba dökülmüş tazecik çikolatanın kokusunu? Peki fırından yeni çıkmış badem krokanların üzerine dökülmüş bitter çikolatanın da mı kokusunu almıyorsunuz? Yoksa güneşe aldanıp hasta mı oldunuz? Kış artık güneşli geçecek gibi Kasım ayının ortalarındayız fakat havalar malum tabiri caizse ‘Bahardan kalma’. Peki bu güneşli fakat soğuk günlerde neler yapıyorsunuz? Biz size çikolata yapmayı öneriyoruz.

Çikolata yapmak artık hayal değil üstelik kuvertür çikolata böylesine yaygınlaşmışken bir çift aktivitesi olarak akıllarda yerini aldı. ‘Hadi çikolata yapalım.’ cümlesi artık çok kullanılan bir cümle oldu. Hatta instagram’da #elyapimicikolata ya da #benyaptim hashtag’leriyle birçok el yapımı çikolata fotoğrafı görebilirsiniz. Ya da twitter’da çikolata yapımının ufak tüyoları bile bulunabiliniyor. Sosyal ortamlarda dahi bu kadar rağbet gören çikolata yapmak sizin muftağınızda hala değer görmüyor mu? Görmeli.

Kuvertür çikolata ile mutfağınız şenlensin. Üstelik yurtdışına çıkan misafirlerinizden çikolata istemenize/beklemenize de artık gerek yok. Nasıl mı çikolata yapılır? Önce kuvertür çikolata edinmelisiniz. Örneğin Elit marka kuvertür çikolatalar artık piyasada oldukça kolay bulunuyor. Siz de ister online sipariş verin isterseniz süper market raflarında arayarak satın alın. Fakat emin olun kuvertür çikolata satın almak evde çikolata yapmanın ilk ve en önemli adımıdır sonrası sizin hayal gücünüz. Elit kuvertür çikolatar sizin amatörlük evresinde işinizi görecek cinsten fakat daha fazla gerçek çikolata tadı almak istiyorsanız yüksek kakao oranlı çikolatalara ihtiyacınız var. Size Belcolade marka kuvertür çikolataları öneriyoruz.

Elit Logo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>