Cacao Barry Kuvertür Çikolata


Kuvertür çikolata el yapımı çikolata yapanların olmazsa olmazıdır. Türkiye’de Belcolade ve Calleaut marka kuvertür çikolata piyasada satılan ucuz kuvertür çikolatalarına göre açık ara öndedir. Bu liderliğe Fransa’dan yeni bir kuvertür çikolata daha katılıyor.

Cacao Barry 1842′ye kadar dayanan bir geçmişe sahip. Charles Barry ilk olarak kahve ve çay üreterek işe başlamış sonraları ağır basan çikolata aşkıyla en iyi kako çekirdeklerini bulmak için Afrika’ya gitmiş ve bulmuş olacak ki o günlerden beri çikolata üretiyorlar. Belçika ve Alman çikolatalarının günümüzdeki ünü oldukça fazladır. Fakat Cacao Barry bir Fransız markası olmasına rağmen çikolata şeflerinin ve profesyonellerin tercihi.

Cacao Barry kuvertür çikolatalarını ister 1 kiloluk paketler halinde isterseniz 5 kiloluk orjinal paketler halinde sadececikolata.com adresinden satın alabilirsiniz.

cacao-barry

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>